Rychlá navigace: Přeskoč na obsah


Přihlašte se k odběru emailových novinek
Úvodní stránka » O společnosti

O společnosti

Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci a přátelé,

vítejte na internetové prezentaci naší společnosti.
Ráda bych Vás stručně seznámila s činností naší společnosti, která byla založena 1. dubna 1991.

Jak se zdá, toto datum vyhlášené jako apríl, den plný škodolibých žertíků nám přineslo štěstí a mohu konstatovat, že naše společnost se od svého založení úspěšně rozrůstá a expanduje na českém trhu.

Nemalou měrou k tomuto úspěchu přispěl profesionální kolektiv bezvadných lidí, na který se mohu já, i naši zákazníci plně spolehnout, stejně tak jako kvalita a různorodost sortimentu, který Vám nabízíme.

Pražská Obchodní Společnost s.r.o. – dovoz a prodej školních a kancelářských potřeb, dodává na trh výrobky firem Marabu, Faber-Castell, Graf von Faber-Castell a  Glorex . Jedná se o značkové psací potřeby a doplňky pro kancelář , odborné školy s technickým a uměleckým zaměřením, školy nižšího stupně a školky, art potřeby a hobby barvy pro profesionální umělce, ale také pro amatéry, kteří jen prostě rádi tvoří pro zábavu. V neposlední řadě luxusní psací potřeby, kožené předměty, šperky a jiné maličkosti v širokém spektru cenových relací, které podtrhnou Vaší individualitu, případně poslouží jako vkusný dárek.

V jednotlivých odkazech najdete popisy a fotografie zboží, pro další technické údaje nás neváhejte kontaktovat, případně využijte odkazů na internetové adresy jednotlivých výrobců.

Přeji Vám mnoho životní pohody.

Marta Dressen
jednatelka společnosti


© Pos-praha.cz | vyrobila: MediaFabríca